Automatyk: Będzin

Miejsce pracy: Będzin

Zadania na stanowisku:
•    Diagnostyka uszkodzeń i awarii systemów sterujących i wizualizacji
•    Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów urządzeń oraz instalacji elektrycznych
•    Sterowanie i diagnostyka urządzeń sterowanych numerycznie
•    Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. obszarze serwisu,  sterowania, montażu urządzeń automatyki produkcyjnej)
•    Wykształcenia minimum średniego - preferowane profile techniczne
•    Znajomość systemów sterowania (Siemens step 7) oraz systemów wizualizacji (SIMATIC WinCC)
•    Znajomość systemów HMI (np. Gp-Pro, winCC Flexible)
•    Znajomość zagadnień związanych z przemiennikami częstotliwości i serwonapędami (np. SEW, Schneider, Siemens)
•    Znajomość zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi (Profibus, AS-i, standard Profinet)
•    Wiedza na temat hydrauliki i pneumatyki przemysłowej
•    Mile widziana wiedza z zakresu bezprzewodowej trans. Danych (IWLAN)
•    Uprawnienia SEP G1 oraz G2
•    Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
•    Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów oraz silna motywacja do pracy
•    Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, rzetelność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
•    Pracę z urządzeniami nowoczesnej i zautomatyzowanej linii produkcyjnej wykorzystującej najnowsze rozwiązania (np. bezprzewodowe systemy sterowania i zasilania)
•    Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
•    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
•    Odpowiedzialne stanowisko oraz motywujący system premiowy