Kierownik ds. Produkcji: Tarnów

Zadania na stanowisku:
•    Przygotowywanie harmonogramów oraz kontrola płynności bieżącej produkcji
•    Nadzór nad zasobami technicznym, zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP,  jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi
•    Planowanie i budżetowanie produkcji, kontrola i optymalizacja kosztów produkcji
•    Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu, oraz kontrola i ewidencja czasu pracy
•    Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych
•    Weryfikacja wykonywanych prac pod względem jakości i terminowości
•    Prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkcji oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:
•    Kilkuletniego doświadczenia w zarzadzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (jako kierownik prod., brygadzista, mistrz zmiany itp.)
•    Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki techniczne
•    Wiedzy z obszaru mechaniki i budowy maszyn – mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
•    Znajomości zagadnień z zakresu produkcji kostki brukowej lub  betonu komórkowego będzie atutem
•    Bardzo dobrych umiejętności w zakresie organizacji pracy i zarządzania zespołem
•    Umiejętności w zakresie analitycznego myślenia, komunikacji, zdolności organizacyjnych
•    Umiejętności pracy pod presją stresu, kreatywności, odpowiedzialności, zaangażowania w pracę
•    Umiejętność obsługi programów komputerowych (pakiety biurowe, oprogramowanie do zarządzania produkcją)
•    Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
•    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
•    Odpowiedzialne i wymagające stanowisko oraz motywujący system premiowy