Kierownik Magazynu: Tarnów

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania na stanowisku:
•    Zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej – magazyn wyrobów gotowych
•    Udział w procesie reorganizacji magazynu i wdrożenia nowego systemu WMS
•    Zapewnienie właściwego funkcjonowania magazynu, zarówno w obszarze sprawności operacyjnej, właściwego prowadzenia dokumentacji, przestrzegania procedur
•    Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu

Od kandydatów oczekujemy:
•    Doświadczenie w obszarze zarządzania magazynem (optymalnie w firmie o profilu produkcyjnym, z zewnętrznym magazynem wysokiego składowania)
•    Doświadczenia w prowadzeniu procesów zmian, optymalizacji, reorganizacji w obszarze gospodarki magazynowej – szczególnie mile widziane doświadczenie w obszarze wdrażania oprogramowania WMS
•    Biegła znajomości zasad gospodarki magazynowej
•    Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności zarządzania zespołem
•    Samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości
•    Zaangażowania w wykonywaną pracę, determinacji w działaniu

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
•    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
•    Motywujący system premiowy