Mechanik - Spawacz (dz. Utrzymania ruchu): Tarnów, Będzin

Miejsce pracy: Tarnów lub Będzin

Zadania na stanowisku:
•    Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów podzespołów maszyn i urządzeń
•    Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń
•    Wykonywanie obróbki metali (w tym spawanie)

Od kandydatów oczekujemy:
•    Doświadczenia w pracy związanej z diagnostyką i mechaniką maszyn i urządzeń przemysłowych
•    Doświadczenia w zakresie spawania (np. MIG/MAG, spawanie gazowe)
•    Wykształcenia zawodowego/średniego – preferowane profile techniczne

Dużym atutem będzie:
•    Wiedza i doświadczenie z zakresu obsługi / napraw urządzeń hydrauliki siłowej
•    Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
•    Uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego

Oferujemy:
•    Pracę z urządzeniami nowoczesnej i zautomatyzowanej linii produkcyjnej
•    Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
•    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
•    Motywujący system premiowy