O czym warto wiedzieć- Bruk-Bet - producent kostki brukowej, płyt tarasowych, schodów ogrodowych oraz okładzinowych. 

Kamień posadzkowy, płyty tarasowe i ogrodowe

Kamień ogrodowy jest stałym elementem ogrodów, gdzie - w postaci ścieżek, placyków - pełni funkcje tak dekoracyjne jak praktyczne. Kamień daje wrażenie stałości, trwałości pozostając w zgodzie z przyrodą.

Polecamy Państwu płyty ogrodowe i posadzkowe, będące wierną rekonstrukcją skał, jak i te stworzone przez samą naturę. Znajdą Pańtwo wśród nich takie wyroby jak "kamień ciosany", "naturalne płyty indujeskie", "przełom skalny" czy "trawertyn".

Tarasy

Przydomowe tarasy stanowią łącznik pomiędzy domem a ogrodem. To niejako drugie mieszkanie na zewnątrz, zwłaszcza wiosenną i letnia porą.

Tarasy są miejscem częstych spotkań rodzinnych, przystanią do odpoczynku na świeżym powietrzu, do spożywania posiłków, czytania i rozmów. Płyty i płytki tarasowe są godne polecenia, do zastosowań w przydomowych patiach.

Nawierzchnie tarasów powinny zabezpieczać funkcjonalność komunikacyjną, łatwość utrzymania czystości oraz spełniać kryteria estetycznego dopasowania do elewacji domu.

Ważną rolę odgrywa również dobór do nawierzchni tarasów odpowiednich elementów, schodowych, wyrobów zabudowy pionowej oraz donic kwiatowych.

Ścieżki, drogi, placyki ogrodowe

Rzeczą bezdyskusjną jest fakt, że o pięknie ogrodu decyduje jego roślinność. Jednakże trudno sobie wyobrażić uroczy ogród bez odpowiednio ukształtowanych ścieżek, alejek, placyków wypoczynkowych oraz obserwacycjnych. Mogą one przebiegać prostymi odcicnkami, bądź przybierać bardziej zawiłe formy.

To dzięki nim możemy odbywać wspaniałe spacery podziwiając piękno otaczającej przyrody.

Z pewnością wszystkim z Państwa zależy, aby nie tylko dom, ale również jego otoczenie oraz cała parcela były właściwie urządzone, piękne i funkcjonalne.

Do najważniejszych elementów urządzenia przydomowych ogrodów należą: tarasy łączące dom z ogrodem, ścieżki, alejki, placyki, oczka wodne, altany, klomby, rabatki itd.

Ogrody nie muszą mieć kilku lub kilkudziesięcioarowych powierzchni. Wystarczy kilkadziesiąt metrów kwadratowych wokół domu, aby stworzyć warunki do odpoczynku, rozmów, zabaw, grillowania, spożywania posiłków, delektowania się widokiem, zapachem i głosem przyrody.

W organizacji tego typu ścieżek i ogrodowych pasaży szczególnie przydatny może się okazać szeroki arsenał płyt proponowanych przez firmę BRUK-BET®. Kamień ogrodowy dzięki swoim zaletom estetycznym i funkcjonalnym doskonale podkreśli piękno każdego ogrodu. Płyty ogrodowe pomogą spełnić marzenia o własnej enklawie zieleni, przełamanej ciepłem kamienia.Firma

Produkty

Materiały

Kontakt