O czym warto wiedzieć- Bruk-Bet - producent kostki brukowej, płyt tarasowych, schodów ogrodowych oraz okładzinowych. 

Ogrodzenia

Ogrodzenia otaczające określony teren mają przede wszystkim funkcję wyznaczenia jego granic. Nie bez znaczenia jest również funkcja dekoracyjna – otoczenie posesji stanowi formę widocznej już z daleka wizytówki mieszkańców domu, osiedla, miejsca użyteczności publicznej.

Ogrodzenia

Ogrodzenia przybierają dziś różne formy – poczynając od drewnianych, a na ogrodzeniach betonowych kończąc. Jego kształt musi być jednak dokładnie przemyślany, tak, by odpowiadało charakterowi budynków, jednocześnie – dobrze wyrażało upodobania estetyczne właściciela.

Ogrodzenia betonowe same w sobie, jak również w połączeniu z elementami wykonanymi z metalu czy drewna stanowią jedną z najbardziej eleganckich form otoczenia posesji. Wykonane z użyciem różnego rodzaju materiałów, do złudzenia przypominających prawdziwe kamienie, pozwalają nadać otoczeniu domu niepowtarzalnego charakteru. Oryginalne w kształcie, o rozmaitym ubarwieniu i teksturze, tworzą eleganckie formy podobne do starodawnych murów lub naturalnych skał. Ogrodzenia betonowe doskonale nadają się do stosowania w otoczeniu prywatnych domów, osiedli czy też budynków użyteczności publicznej, a także – jako część zabudowy ogrodowej, np. murków. Ich wykończenie ułatwia dostępność elementów uzupełniających w postaci różnego rodzaju zadaszeń.Firma

Produkty

Materiały

Kontakt