Misja, wizja, strategia

Misją firmy Bruk-Bet jest tworzenie innowacyjnych materiałów budowlanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Naszym celem jest stworzenie miejsca pracy, opartego na partnerstwie i zaufaniu, przy równoczesnym kształtowaniu odpowiedzialnego środowiska biznesowego z uwzględnieniem potrzeb środowiska naturalnego i lokalnego społeczeństwa.

Innowacje - definiują naszą przyszłość , dlatego od początku działalności jesteśmy nastawieni na poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań w zakresie technologii, produktów i procesów. Naszą wizją jest tworzenie produktu idealnego pod względem jakości, designu czy oraz funkcjonalności.

Od ponad 35 lat działamy na rynku polskim, znajdując się w czołówce producentów materiałów budowlanych. Wierzymy, że pozycja lidera zobowiązuje, dlatego swoją konkurencyjność opieramy na ponadprzeciętnej jakości i innowacji. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, wdrażanie systemów usprawniających procesy produkcyjne, zamierzamy stale się rozwijać i osiągać najwyższą jakość. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie wzrostu wartości firmy oraz zagwarantowanie naszym pracownikom komfortowych warunków pracy.

Naszą wizją jest tworzenie produktu idealnego pod względem jakości, designu oraz funkcjonalności.

Zobacz www.bruk-bet.pl

najwyższa jakość brukbet
Relacje z naszymi Partnerami Biznesowymi, Klientami opieramy na zaufaniu szacunku i profesjonalizmie.
Słuchamy oczekiwań naszych Klientów, elastycznie reagując na ich potrzeby.
Jako lider na rynku, nieustannie wyznaczamy innowacyjne kierunki rozwoju i wspólnie kształtujemy otoczenie.
Nasze innowacje opieramy na ciągłym doskonaleniu procesów zgodnie z filozofią Kaizen.
Dbamy o to, aby nasza firmy była atrakcyjnym miejscem pracy, w którym pracownicy czują się docenieni, zaangażowani i zainspirowani do lepszych osiągnieć.
Nasi pracownicy to pasjonaci i profesjonaliści. Otwarci na ludzi i wyznania codzienności. Swoją codzienną pracą udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Czujemy się odpowiedzialni za nasze otoczenie dlatego, chętnie wspieramy szereg inicjatyw z zakresu kultury, oświaty i sportu.
Gwarantujemy jakość naszych marek.
 

Oferty pracy

Aktualne oferty pracy w firmie BRUK-BET

Wyślij CV

W firmie Bruk-Bet sp. z o.o. zawsze jesteśmy otarci na osoby, które wykazują się rzetelnością, kompetencjami i zaangażowaniem. W związku z tym, zawsze chętnie rozpatrujemy CV kandydatów do pracy w działach:

  • Produkcji (np. pracownicy produkcji, operatorzy maszyn)
  • Utrzymania ruchu (np. automatycy, mechanicy, elektromechanicy)
  • Magazynu (np. operatorzy wózków widłowych, magazynier-kontroler)
  • Sprzedaży (np. specjalista ds. obsługi klienta, doradca techniczny)
  • Stanowiska administracyjno-biurowe

Proces rekrutacji

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie Bruk-Bet?
Proces rekrutacyjny w naszej firmie składa się kilku etapów.
#Zapoznaj się z nimi i nie daj się zaskoczyć!

1. Przesłanie dokumentów

Na naszej stronie internetowej, znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) dołącz do dedykowanego formularza dostępnego pod ogłoszeniem.

2. Selekcja aplikacji

Na tym etapie nasz zespół HR analizuje wszystkie przesłane aplikacje. Weryfikujemy je pod kątem profilu zawodowego Kandydata, a wymaganiami umieszonymi w ogłoszeniu. Ze względu dużą ilość procesów rekrutacyjnych, informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.3. Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli Twoja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa rekrutacyjna umożliwi nam uzyskanie szczegółowych informacji odnośnie Twojego doświadczenia, wiedzy i kompetencji. Poza tym to odpowiedni czas,abyśmy mogli lepiej się poznać oraz przeanalizować Twoje oczekiwania w kontekście zatrudnienia.

W trakcie rozmowy rekrutacyjnej na stanowiska specjalistyczne możemy zastosować jedną z metod, weryfikując Twoją wiedzę i umiejętności:
- Testy umiejętności
- Kwestionariusz osobowości
- Assessment Center
- Próbki pracy4. Feedback, czyli informacja zwrotna

Na tym etapie wszyscy Kandydaci otrzymują wyniki rekrutacji. Naszym celem jest usprawnienie procesu rekrutacji, jednocześnie minimalizując formalności. Zależy nam na tym, aby każdy Kandydat otrzymał informację zwrotną maksymalnie do 2 tygodni.

5. Zatrudnienie

Kandydaci, którzy otrzymają pozytywny wynik rekrutacji w rozmowie telefonicznej zostaną poinformowani o dalszej procedurze zatrudnienia.

Poznaj nasze działy

Zestawienie działów

Warunki zatrudnienia

Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do Bruk-Bet. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Stabilne warunki zatrudnienia

Wszystkim naszym Pracownikom już od pierwszego dnia zatrudnienia gwarantujemy umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie

System wynagrodzenia w firmie Bruk-Bet składa się z dwóch czynników: podstawy i premii. Oprócz premii zasadniczej możesz liczyć na atrakcyjną comiesięczną premię.

Indywidualne plany rozwojowe

Każdy z naszych Pracowników ma możliwość podnoszenia swoich umiejętności już po okresie próbnym. W tym celu tworzymy indywidualne plany rozwojowe - dopasowane do etapu rozwoju każdego Pracownika.

Ubezpieczenie grupowe

Każdy z naszych Pracowników może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia grupowego u jednego z naszych dostawców.

Prywatna opieka medyczna

Jednym z oferowanych przez nas świadczeń pozapłacowych jest pakiet zdrowotny umożliwiający dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Atrakcyjny pakiet socjalny

Dbamy o naszych Pracowników i ich rodziny, dlatego ciągle rozwijamy nasz system pozapłacowy. Jako pracownik Bruk-Betu możesz liczyć na paczki świąteczne, kolonie dla dzieci Pracowników czy inne cykliczne wydarzenia.

Rabat na nasze produkty

Programy rabatowe - podejmując zatrudnienie w firmie Bruk-Bet otrzymasz atrakcyjne zniżki na nasze produkty.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

W firmie Bruk-Bet wierzymy, że odpowiedzialny biznes to nie tylko spełnienie wymogów prawnych i formalnych względem społeczeństwa i środowiska. W swojej strategii uwzględniamy potrzeby otaczających nas ludzi, środowiska i interesariuszy. Od ponad 35 lat prowadzimy działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.
Główne cele i priorytety działań CSR to:
- Realizacja programów zaangażowania społecznego w obrębie społeczności lokalnych,
- Powiązanie działań CSR z podstawową działalnością organizacji,
- Prowadzenie działań niekomercyjnych, które mają na celu pomoc lokalnym instytucjom i społecznościom,
- Budowanie relacji ze społecznością lokalną, w której funkcjonuje firma, ale również z władzami lokalnymi, które pomagają w realizacji poszczególnych projektów.