Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego: Nieciecza

Miejsce pracy: Nieciecza

Zadania na stanowisku:
  • Bieżąca obsługa zamówień od klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej i fakturowanie
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • Dbałość o zgodność procesu realizacji zamówień z procedurami wewnętrznymi
  • Współpraca z działem produkcji, magazynem, dz. Kontroli jakości
  • Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy
  • Doradztwo produktowe oraz przygotowywanie ofert handlowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą produktów lub usług B2B
  • Bardzo dobry poziom umiejętności pracy z oprogramowaniem komputerowym (MS Ofice, programy fakturujące, programy finansowo księgowe)
  • Szczególnie mile widziane doświadczenie w branży materiałów budowlanych
  • Wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta biznesowego
  • Wykształcenia co najmniej średnie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Silna motywacja do pracy, samodzielność w działaniu i pro-aktywna postawa
  • Dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w pełnym etacie
  • Motywujący system premiowy
  • Odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji

Szanowny Użytkowniku,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako "RODO") informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj.