KONKURS DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

Zapraszamy wszystkie biura architektoniczne i projektowe do wzięcia udziału w I edycji konkursu Bruk-Bet City Design na opracowanie projektu zagospodarowania otoczenia w przestrzeni publicznej z wykorzystaniem potencjału dekoracyjnego i funkcjonalnego wyrobów z serii Prestige i Top Prestige firmy Bruk-Bet. Na zgłoszenia czekamy do 31.12.2021 roku.

realizacja bruk-bet

PULA NAGRÓD
W KONKURSIE
40 000 zł

Wybrani przez Jury zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne w wysokościach 25 000 zł (I miejsce), 10 000 zł (II miejsce) oraz 5 000 zł (III miejsce).

realizacja bruk-bet
Idea i zasady konkursu

BRUK-BET City Design
I edycja konkursu

Idea konkursu

Współczesne tendencje w kształtowaniu terenów miejskich stawiają na holistyczne podejście do projektowania i kreowanie trwałych powiązań pomiędzy architekturą, zielenią a jakością życia. Ma to ścisły związek z transformacją krajobrazu przestrzennego, który w XXI wieku staje się dla człowieka bardziej dostępny i bliższy.

Nowoczesne miasto to infrastruktura wpierająca spędzanie czasu na świeżym powietrzu i miejsca, gdzie buduje się relacje, szuka odprężenia i pasji oraz obcuje z naturą. Żeby te elementy były ze sobą spójne, konieczne są idee wykorzystujące potencjał technologii produkcji oraz wyrobów do zabudowy nawierzchni, a także wdrożenie ich w planowanych rewitalizacjach lub projektach przestrzeni urbanistycznych. Dzięki temu powstanie nowy organizm; miejska enklawa.


Zasady i wymogi konkursu

1. Zaprojektuj zagospodarowanie przestrzeni publicznej lub półpublicznej (place, skwery, parki, nawierzchnie przed budynkami użyteczności publicznej itp.) z użyciem ponad 60% materiałów nawierzchniowych Bruk-Bet Sp. z o.o. z serii Prestige i Top Prestige. W Konkursie mogą brać udział projekty opracowane w okresie od 01.01.2020 do 31.12.2021, które wykonane zostały w ramach zamówienia inwestorskiego z zamiarem realizacji w latach 2021-2023.

2. Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tej stronie i dołącz do niego:
a. Planszę (1 szt.) o wymiarach formatu A1, w rozdzielczości FULL HD tj. 1920x1080, zawierającą:
• zdjęcia zrealizowanego obiektu lub wizualizacje
• rzut planu zagospodarowania terenu wraz z aranżacją nawierzchni utwardzonych z podaną skalą
• ewentualnie inne rysunki lub zdjęcia oddające ideę powstania bądź realizacji obiektu.
b. Opis projektu
c. Zestawienie materiałowe produktów Bruk-Bet użytych w projekcie

3. Jury Konkursu oceni nadesłane prace wg poniższych kryteriów:
• innowacyjność i pomysłowość projektu,
• atrakcyjność prezentacji produktów BRUK-BET sp. z o.o.,
• sposób łączenia wzorów, kolorów, produktów z różnych linii a także innych materiałów wykorzystywanych do aranżacji przestrzeni,
• uwzględnienie relacji z otoczeniem

Regulamin konkursu
wizualizacja brukbet
40 tysięcy złotych w puli nagród

Nagrody w konkursie

I NAGRODA

Najlepiej oceniona przez jury praca zostanie nagrodzona kwotą 25 tys. zł.

II NAGRODA

Druga najlepiej oceniona przez jury praca zostanie nagrodzona kwotą 10 tys. zł.

III NAGRODA

Trzecia najlepiej oceniona przez jury praca zostanie nagrodzona kwotą 5 tys. zł.

Materiały i wsparcie techniczne

Wspieramy naszym doświadczeniem i służymy pomocą przy inwestycjach gdzie mogą zostać zastosowane wyroby Bruk-Bet. W naszej ofercie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, który można zastosować na inwestycjach komercyjnych, publicznych, prywatnych oraz drogowych. Dla naszych partnerów biorących udział w konkursie oferujemy merytoryczne wsparcie techniczne i produktowe oraz bibliotekę darmowych tekstur naszych produktów. Jeśli brakuje tekstury którą chcielibyście Państwo wykorzystać w projekcie prosimy o kontakt na adres mailowy biuro.projektowe@bruk-bet.pl

wizualizacja brukbet
Wypełnij zgłoszenie do konkursu

Formularz zgłoszeniowy