informacja o konkursie

Szukamy
najlepszej realizacji 2018 roku

Wyślij nam zdjęcie swojej posesji z naszymi produktami i wygraj cenne nagrody

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w 2018 roku wykorzystał produkty marki Bruk-Bet do zabudowy swojego tarasu, podjazdu albo stworzył inną aranżację, wykorzystując nasze produkty. Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia tego roku. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i dodasz min. 5 zdjęć ze zrealizowanej inwestycji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które pomogą Ci zadbać o Twój ogród i przestrzeń wokół domu!

01

Myjka ciśnieniowa

Zwycięzca naszego konkursu otrzyma wysokiej klasy myjkę ciśnieniową marki Karcher, która świetnie sprawdzi się w czyszczeniu kostki brukowej, tarasu, a dodatkowo pomoże utrzymać samochód oraz rowery w należytej czystości!

02

Nożyce elektryczne do żywopłotów

Uczestnik, który zajmie drugie miejsce otrzyma lekkie i poręczne elektryczne nożyce do żywopłotów marki STIHL, charakteryzujące się cichym trybem pracy. Są idealne do przycinania drobnych i cienkich gałązek.

03

Zestaw narzędzi ogrodowych

Gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością i wytrzymałością, uniwersalnym zastosowaniem oraz jakością Fiskars. Narzędzia posiadają głowicę z hartowanej stali. Wygodna rączka z tworzywa w kształcie litery D. Spraw, aby Twój ogród był zawsze piękny!