Informacja o konkursie

Konkurs fotograficzny
dla Właścicieli posesji

Wyślij nam zdjęcie swojej posesji lub swojej realizacji z naszymi produktami i wygraj cenne nagrody.

Uczestnikiem konkursu może zostać właściciel posesji, który wykorzystał produkty marki Bruk-Bet do zabudowy tarasu, podjazdu albo stworzył inną aranżację, wykorzystując nasze produkty. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2021 r. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i dodasz min. 5 zdjęć swojej inwestycji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

1

Zestaw meblowy technorattanowy

Zestaw wypoczynkowy idealnie sprawdzi się na większych tarasach lub w ogrodach. Składa się z dwóch trzyosobowych kanap, dwóch foteli oraz podnoszonego stolika, który jest niezwykle praktyczny. Uzupełnieniem zestawu są wygodne poduszki siedziskowe, które w znaczący sposób zwiększają komfort użytkowania mebli.

2

Basen ogrodowy stelażowy

Idealna propozycja na upalne lato, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie świetną zabawę oraz ochłodę w gorące dni. Do wygrania basen o wymiarach 366 x 76 z kompletnym wyposażeniem (m.in. pompą filtrującą, pokrywą oraz matą).

3

Zestaw lamp Bruk-Bet Lumio

Strefę przydomową można uatrakcyjnić, stosując świecące kule. Ciekawy efekt dają punktowo ustawione przy tarasie, na przykład na skarpie obok niego. W konkursie lampy w okrągłej szklanej oprawie z kolekcji Bruk-Bet LUMIO o średnicy: Ø30 cm, Ø50 cm.Nagrody dodatkowe

10 x

Leżaki ogrodowe

x 10 sztuk

Idealny do zabrania na plażę lub do wypoczynku we własnym ogrodzie. Nagroda dla 10 wyróżnionych realizacji.

3 x

Bilety na mecz PKO EKSTRAKLASA

3 podwójne zaproszenia

Z okazji awansu KS Bruk-Bet Termalica Nieciecza do PKO Ekstraklasy każdy z Uczestników, który zajmie miejsca od 1 do 3 otrzyma podwójne zaproszenie na wybrany mecz naszej drużyny na Stadionie w Niecieczy w sezonie 2021/2022

3 x

Piłki meczowe PKO EKSTRAKLASA

x 3 sztuk