Informacja o konkursie

Konkurs fotograficzny
dla Właścicieli posesji i Firm brukarskich

Wyślij nam zdjęcie swojej posesji lub swojej realizacji z naszymi produktami i wygraj cenne nagrody

Uczestnikiem konkursu może zostać Firma brukarska lub/i Właściciel posesji który wykorzystał produkty marki Bruk-Bet do zabudowy tarasu, podjazdu albo stworzył inną aranżację, wykorzystując nasze produkty. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2020 r. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i dodasz min. 5 zdjęć ze zrealizowanej inwestycji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które pomogą Ci zadbać o Twój ogród i przestrzeń wokół domu!

1

Zestaw meblowy technorattanowy

Klasyczny komplet wypoczynkowy przeznaczony do ogrodów, na działki i na werandy. Jest niezwykle lekki i praktyczny, a przy tym zapewniający przyjemny i relaksujący wypoczynek. Odporny na czynniki atmosferyczne. Poduchy w zestawie.

2

Fotel ogrodowy wiszący

Każdy doceni odrobinę luksusu połączoną z odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Wiszący kosz będzie świetnym uzupełnieniem każdego ogródka lub tarasu. Lekkie kołysanie podczas odpoczynku na słońcu sprawi, że spędzimy na nim długie godziny.

3

Zestaw lamp Bruk-Bet Lumio

Strefę przydomową można uatrakcyjnić, stosując świecące kule. Ciekawy efekt dają punktowo ustawione przy tarasie, na przykład na skarpie obok niego. W konkursie lampy w okrągłej szklanej oprawie z kolekcji Bruk-Bet LUMIO o średnicy: Ø30 cm, Ø60 cm.

10 x

Leżaki ogrodowe

x 10 sztuk

Szybko i łatwo się składa. Idealny na plaże lub do ogrodu.

dla Firm brukarskich

1-3

Voucher 1000 zł

Voucher na zakup materiałów brukowych Bruk-Bet
do zrealizowania w Autoryzowanym punkcie sprzedaży Bruk-Bet®,
dla 1, 2 i 3 miejsca o wartości 1 000 zł brutto