Informacja o konkursie

Konkurs fotograficzny
dla Właścicieli posesji

Wyślij nam zdjęcie swojej posesji lub swojej realizacji z naszymi produktami i wygraj cenne nagrody.

Uczestnikiem konkursu może zostać właściciel posesji, który wykorzystał produkty marki Bruk-Bet do zabudowy tarasu, podjazdu albo stworzył inną aranżację, wykorzystując nasze produkty. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2022 r. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i dodasz min. 5 zdjęć swojej inwestycji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

1

Kosiarka elektryczna Karcher + podkaszarka Karcher

Niska masa, cicha praca i duża zwrotność to cechy charakterystyczne nowej akumulatorowej kosiarki do trawy LMO 18-33 Battery. Kosiarka jest bardzo łatwa w obsłudze i gwarantuje wygodne koszenie trawnika. Zestaw zawiera kosiarkę, podkaszarkę, akumulator 18 V oraz ładowarkę.

2

Grill gazowy

Grill gazowy z konstrukcją z solidnej nierdzewnej stali. 3 palniki o mocy 9.6kW zapewniają idealny balans między rodzinnym obiadem a weekendowym przyjęciem. W zestawie za reduktor i wąż oraz pokrowiec na grill. Powierzchnia grzewcza 470x400mm.

3

Hamak ogrodowy

Hamak w kolorze ecru jest idealny dla ludzi ceniących prostotę i minimalizm. Piękny splot wraz z frędzlami nadaje świetnego wyglądu całości.Nagrody dodatkowe

10 x

Leżaki ogrodowe

x 10 sztuk

Idealny do zabrania na plażę lub do wypoczynku we własnym ogrodzie. Nagroda dla 10 wyróżnionych realizacji.