Maksymalnie mozesz dodać 4 produkty Przejdź do porównania

BRUK-BET® Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także inne marki: Termalica®, Bruk-Bet® Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.
System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych, polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

termalica logo
 


Marka Bruk-Bet Fotowoltaika to z kolei czołowy polski producent modułów fotowoltaicznych i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.
 
bruk-bet fotowoltaika

Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet uzupełniają: Georyt – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac - oferujący prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej. Nowoczesne linie wydobywczoprzeróbcze oraz wykwalifikowany personel zapewniają szybką i terminową realizację zamówień partnerów handlowych dla największych przedsięwzięć inwestycyjnych. Firma Bruk-Bet to także producent wysokiej jakości studni betonowych i szczelnych systemów kanalizacyjnych, które od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego.

georyt logointrac

prezes

Prezes Zarządu Krzysztof Witkowski


Jesteśmy firmą rodzinną, która może pochwalić się wyłącznie polskim kapitałem oraz faktem, że produkcja całej oferty odbywa się w Polsce. Ponad 35 lat ciągłych inwestycji w rozwój technologiczny oraz najwyższej jakości produkty, pozwoliło stworzyć firmę o niepodważalnej renomie, która dziś cieszy się dużym zaufaniem klientów. Na tym ostatnim zależy nam najbardziej – z myślą o naszych odbiorcach podążamy ścieżką innowacji, by podnosić estetykę i wizerunek otaczającej nas przestrzeni zarówno prywatnej jak i publicznej."

 • O Firmie
  O Firmie
 • Zakłady produkcyjne Bruk-Bet®
 • Zakłady produkcyjne georyt®
 • Zakłady produkcyjny bruk-bet fotowoltaika®
 • Zakład produkcyjny Termalica®
 • Zakład produkcyjny Intrac
Firma Bruk-bet ® w liczbach

40 LAT NA RYNKU

100%

1200+ PRACOWNIKÓW

19ZAKŁADÓW PRODUKCYJNYCH

40NOWOCZESNE LINIE PRODUKCYJNE

100+OGRODÓW WYSTAWOWYCH

50+MODELE PŁYT I KOSTEK BRUKOWYCH

120+ WYKOŃCZEŃ NAWIERZCHNI

Historia

 • 1984

  Początek rzemieślniczej działalności pod nazwą Zakłady Wyrobów Betonowych Krzysztof Witkowski - ręczna produkcja płyt chodnikowych, krawężników, pustaków, chodników, kręgów i rur betonowych.

 • 1985-1989

  Pierwsze lata działalności Zakładu to czas mechanizacji produkcji. Dzięki wprowadzeniu wózków widłowych, form bateryjnych węzła betoniarskiego i przyspieszonego dojrzewania produktów, lata 1985-88 stały się okresem stopniowego rozwoju.

 • 1992

  Przełomowy rok przyjęcia nazwy BRUK-BET – rozpoczęcie produkcji 4 rodzajów kostek brukowych na włoskiej półautomatycznej maszynie V-6 Super.

 • 1993

  Uruchomienie w Tarnowie zakładu produkcyjnego wibroprasowanych kostek brukowych - na liniach produkcyjnych Schlosser, Omag 1, Omag 2 i Omag 3.

 • 1999-2005

  W latach 1999-2005 powstają kolejne składy fabryczne: w Nowym Sączu, Rzeszowie, Sosnowcu, Krakowie, Kielcach, Nowym Targu, Lublinie, Bielsku-Białej i Lesznowoli k. Warszawy.

 • 2000

  W 2000 r. uruchomiona została produkcja palisad, płyt płukanych Multigran® i śrutowanych Rustical®.
   

 • 2002

  W 2002 r. uruchomiona zostaje produkcja wyrobów Uni Split®.

 • 2003

  W 2003 r. uruchomiona zostaje produkcja w nowym zakładzie w Krakowie, a w Niecieczy rozpoczyna się wytwarzanie innowacyjnych wyrobów Realit i Relief w technologii Wet Cast.

 • 2004

  W 2004 r., w nowym zakładzie w Kielcach rusza produkcja kostki brukowej, flagowego produktu naszej firmy.

 • 2005

  Uruchomienie produkcji studni i systemów kanalizacyjnych.

 • 2007

  Ważnym, z prawnego punktu widzenia, momentem w historii firmy był rok 2007, w którym BRUK-BET Krzysztof Witkowski zmienił status prawny na Spółkę z o. o.. W tym samym roku rozpoczęła działalność kopalnia odkrywkowa dolomitu Georyt Krzysztof Witkowski.

 • 2008, 2009

  W roku 2008 uruchomiona została żwirownia GEORYT w Niedomicach i Sieciechowicach. W 2009 r. zostaje uruchomiona kopalnia dolomitu w Łagowie.

 • 2010

  Bloczki, płyty i belki z betonu komórkowego zaczęły powstawać pod marką Termalica w 2010 r. Firma Bruk-Bet dołączyła tym samym do wąskiego grona producentów tego typu wyrobów w Polsce.

 • 2010

  W roku 2010 nastąpił historyczny awans drużyny piłkarskiej Bruk-Bet’u Nieciecza do pierwszej ligi.

 • 2011

  W 2011 r. uchomiony został zakład produkcji kostki brukowej w Krzemienicy k. Rzeszowa.

 • 2012

  W 2012 r. uruchomienie zakładu produkcyjnego paneli fotowoltaicznych w Georyt Solar w Tarnowie. Wykonanie największej w Polsce farmy fotowoltaicznej w miejscowości Wierzchosławice.

 • 2012

  Uruchomiona zostaje żwirownia GEORYT w Klikowej Tarnów.

 • 2012

  W 2012 r. uruchomiona została linia szlifowanych stopni schodowych.

 • 2013

  Zakup zakładów produkcji kostki brukowej w Raciborzu i Mikołowie.

 • 2013

  W roku 2013 oddany został do użytku budynek siedziby firmy w Niecieczy.

 • 2014

  Zakup zakładu produkcji kostki bukowej w Fugasówce k. Zawiercia.

 • 2014

  Wprowadzenie systemu PERLON dla ochrony wyrobów przed trwałym zabrudzeniem i ułatwienia utrzymania czystości i estetyki nawierzchni.

 • 2015

  Uruchomienie w zakładzie w Tarnowie produkcji płyt tarasowych na największej w Europie linii wraz z obróbkami powierzchni licowych.

 • 2015

  Uruchomienie produkcji kostki brukowej w zakładzie w Skierniewicach.

 • 2015

  W czerwcu 2015 r. klub piłkarski Termalica Bruk-Bet Nieciecza osiągnął historyczny sukces i awansował do piłkarskiej Ekstraklasy. W listopadzie 2015 został rozegrany pierwszy mecz na nowym stadionie w Niecieczy.

 • 2016

  Uruchomienie produkcji białego betonu komórkowego w Będzinie Łagiszy.

 • 2016

  Budowa zespółu boisk treningowych Bruk-Bet Termalica.

 • 2016

  W październiku firma Bruk-Bet otworzyła nowy firmowy punkt sprzedaży i ogród wystawowy w Gdańsku.

 • 2018

  Zakup zakładu produkującego studnie kanalizacyjne i prefabrykaty betonowe w Bochni.

 • 2019

  Założenie firmy Bruk-Bet PV, której głównym obszarem działalności jest dystrybucja urządzeń dla fotowoltaiki. W 2020r. została rozbudowana hala produkcyjna Bruk-Bet Solar, budynki firmy Bruk-Bet oraz Bruk-Bet PV.

 • 2021

  Jubileusz 10-lecia produkcji modułów. Rebranding marki Bruk-Bet Solar na Bruk-Bet Fotowoltaika.

 • 2021

  Po trzech latach pobytu w Fortuna 1 Liga klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza ponownie zagra w najwyższej lidze piłkarskiej - PKO BP Ekstraklasa!

brylant polskiej gospodarki NAGRODY I CERTYFIKATY
W czerwcu 2021 roku Instytut Europejskiego Biznesu opublikował listę przedsiębiorstw, którym przyznał tytuł Brylantów Polskiej Gospodarki.
Bruk-Bet znalazł się na 39. miejscu spośród wszystkich przedsiębiorstw i instytucji (w tym państwowych) z małopolski.
 

Magazyn Forbes w 2021 roku opublikował po raz pierwszy listę Poland’s Best Employers!
Wyróżnienie Najlepszego Pracodawcy dla Bruk-Bet – 12. miejsce w branży budowlanej, to nie tylko prestiż i sukces,
ale także potwierdzenie tego, że wartość firmy stanowią jej pracownicy.
 

Bruk-Bet został nagrodzony ZŁOTYM LAUREM KONSUMENTA 2021 w kategorii "KOSTKA BRUKOWA".
Dzięki gło­som Klientów zdobyliśmy pierwsze miejsce, uzyskując aż 35% wszyst­kich oddanych głosów w kategorii kostka brukowa.
 

Bruk-Bet® ponownie otrzymała najwyższe wyróżnienie, zajmując I. miejsce w kategorii "KOSTKA BRUKOWA" w ogólnopolskim badaniu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020.

 
bruk-bet laur konsumenta
Bruk-Bet został nagrodzony ZŁOTYM LAUREM KONSUMENTA 2019 w kategorii "KOSTKA BRUKOWA". Na firmę Bruk-Bet zostało oddanych blisko 30% głosów wszystkich respondentów.

 
top marka konsumenta bruk-bet
Bruk-Bet został nagrodzony Złotym Godłem TOP MARKA w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA 2018 w kategorii Jakość i Innowacyjność Produktów i Usług Budowlanych, Kostka Brukowa.
konsumencki lider jakosci
Bruk-Bet został nagrodzony Konsumenckim Liderem Jakości 2018 w kategorii „kostka brukowa”.
34,5% wszystkich oddanych głosów zostało oddanych na Bruk-Bet, co pozwoliło na zajęcie pierwszego miejsca w organizowanym konkursie.
złoty medal budma W trakcie trwania targów Budownictwa i Architektury - Budma w Poznaniu, zostało dokonane uroczyste wręczenie Złotego Medalu MTP Budma 2017
dla firmy Bruk-Bet za płyty i kostki brukowe wykonane w innowacyjnej technologii FOTOLINE®.
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.
Kolekcja płyt tarasowych Romantica została wyróżniona w prestiżowym konkursie Dobry Design 2016 w kategorii Otoczenie domu.
Magazyn Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl co roku przyznają nagrody oraz wyróżnienia dla najlepszych produktów wyposażenia wnętrz oraz otoczenia domu.
zloty laur klienta brukbet Laur Klienta to największy ogólnopolski projekt konsumencki, w którym wyłaniane są najpopularniejsze produkty i marki w swoich kategoriach.
W kategorii „Kostka Brukowa” bezkonkurencyjny w tym roku okazał się flagowy produkt firmy Bruk-Bet.
W głosowaniu udział wzięło ponad 800 respondentów, którzy docenili wysoką jakość, różnorodność oraz bogate wzornictwo kostek brukowych z linii Prestige.
budowlana marka roku 2014
BRUK-BET Budowlana Marka Roku 2014
Budowlana Marka Roku to jedno z najważniejszych wyróżnień branżowych przyznawane przez polskich wykonawców.
Po raz kolejny, wśród laureatów w kategorii „Kostka brukowa” znalazła się firma Bruk-Bet, otrzymując brązową statuetkę.
Przyznana nagroda jest potwierdzeniem silnej pozycji marki na rynku oraz wysokiej jakości oferowanych produktów.

Szanowny Użytkowniku,

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane jako "RODO") informujemy, iż wprowadziliśmy nową Politykę prywatności, regulującą zasady przetwarzania danych osobowych.
Pełna treść nowej Polityki prywatności dostępna jest tutaj.
Informujemy również, że serwis korzysta z plików cookies m.in. w celu świadczenia usług, reklamy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies . Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie plików cookies – zmień ustawienia swojej przeglądarki.